|  | 

Kulinaria

Meble gastronomiczne

Meble gastronomiczne
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

Meble gastronomiczne (8)Meble gastronomiczne są często pomijaną, jednak nieodzowną częścią zarówno małej, jak i dużej gastronomii. Na ogół tworzone są ze stali nierdzewnej, często także ferretycznej.
Istnieje wiele rodzajów mebli gastronomicznych, w tym stoły otwarte i zabudowane, stoły ze zlewami, stoły do zmywarek, baseny i umywalki, szafy, szafki, półki wiszące, regały, oraz rozmaite podstawy pod urządzenia.
Meble gastronomiczne są na ogół wykonywane w określonych przez producenta wymiarach, choć wielu producentów oferuje także tworzenie mebli gastronomicznych na wymiar. Jest to jednak dość kosztowna usługa, przez co wiele początkujących, mniejszych gastronomii powinno wziąć pod uwagę wymiary gotowych mebli przy projektowaniu swoich przestrzeni kuchennych, aby ograniczyć wydatki na umeblowanie.
Nie jest to jedyna rzecz, którą należy wziąć pod uwagę przy zaopatrywaniu kuchni w odpowiednie meble. Przedsiębiorca musi znać także ilość oraz typy urządzeń, które będą używane wraz z kupowanymi meblami gastronomicznymi.

Ciekawe wpisy:

meble-gastronomiczne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne teksty:

  • Catering wesele Poznań

    Catering wesele Poznań

    Catering na wesele Catering wesele Poznań to propozycja, z której z całą pewnością skorzysta gros osób. Ślub i wesele to wyjątkowe uroczystości w życiu każdego, więc ich przygotowanie zawsze wymaga załatwienia mnóstwa różnych formalności. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak dużą imprezę planujemy, ale niektóre kwestie trzeba załatwić bez względu na to, ilu gości zapraszamy.

  • Wódka na wesele

    Wódka na wesele

    Najlepsza wódka to ta, która jest! Wódka na wesele – odwieczny problem organizatora takich imprez. Jaką wódkę kupić? Ile jej kupić? Podliczyć budżet i ogarnąć to wszystko rozumem – oto prawdziwe trudności dla organizatorów. Zacznijmy od początku. Wódka na stole być musi, a przynajmniej być powinna, bo zawsze znajdzie się ktoś albo kilkudziesięciu „ktosi”, którzy