|  |  |  | 

Catering dietetyczny Radom Przepisy kulinarne Syrop imbirowy

Kuchenne opętanie

Kuchenne opętanie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

kulinaria (12)Jestem osobą niezmiernie łatwo podatną na manipulacje. Szczególnie te zakamuflowane pod postacią subtelnych reklam w telewizji. Obejrzę sobie jakiś interesujący program, w którym lokują jakieś produkty i przy kolejnych zakupach w moim koszyku lądują dziwne produkty.
Podświadomie wybieram reklamowane marki, podobnie jak czystym przypadkiem trafiam w odpowiednie alejki w supermarkecie.
Ostatnimi czasy zawładnęły mną kulinaria. W końcu, jeśli przyjrzeć się ramówkom telewizyjnych kanałów, zawsze na którymś trafić można na program o tematyce związanej z gotowaniem. Ba, są nawet kanały stricte kulinarne. I te od pewnego czasu oglądam najczęściej.
Uwielbiam patrzeć jak z kilku zwyczajnych produktów w mgnieniu oka powstają wyrafinowane, kuszące dania. Aż ślinka cieknie! Potem oczywiście próbuję je odtworzyć w zaciszu mojego domu, ale najczęściej z marnym skutkiem. Nawet jeśli korzystam z tych samych produktów, wszak odpowiednio się zaopatruje, nawet jeśli nie wiem kiedy. Tak działa telewizja, coś człowiek zobaczy i zaraz chce to mieć.

kuchenne-opetanie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne teksty:

  • Drink bar na wesele

    Drink bar na wesele

    Drink bar Planujesz duże i huczne wesele? A może mniejsze lecz również szalone? Nie chcesz martwić się, że zabraknie napojów i alkoholu dla Twoich gości? Masz na głowie już zbyt wiele zadań związanych z organizacją przyjęcia? Chcesz żeby zajął się tym ktoś z doświadczeniem, pasją oraz zaangażowaniem? Szukasz profesjonalnych barmanów? Jeśli tak to drink bar

  • Restauracja na wesele Bydgoszcz

    Restauracja na wesele Bydgoszcz

    Planujemy wesele Dzień ślubu i wesela powinien być najpiękniejszym dniem w życiu. Dlatego też każdy stara się, by taki był. Jednak niewielu się to udaje. Długi czas przygotowań poprzedzający wesele sprawia dość często, że nie potrafimy się już cieszyć samym wydarzeniem, a skupiamy się raczej na tym, by wszystko się udało, a goście byli zadowoleni.