|  | 

Kulinaria

Kawa do ekspresów

Kawa do ekspresów
1 vote, 4.00 avg. rating (57% score)

kawa-do-ekspresow-3Moja przyjaciółka ma niedługo swój ślub. Ponieważ zostałam wybrana na świadkową postanowiłam zakupić jej coś droższego. Klara jest fanką kawy. Kocha pić ten trunek w każdej postaci, nie ma dnia którego nie zaczęłaby bez mocnego espresso, później latte z dużą ilością mleka i syropem waniliowym, a popołudniu mocha zimą, a kawa mrożona latem. Stąd w głowie zrodził mi się pomysł, aby zakupić jej nowy ekspres. Tylko czy kawa do ekspresów różni się czymś od takiej zwykłej? Czy mogę iść do jej ulubionej kawiarni i poprosić o kilka paczek prawdziwych kolumbijskich bądź ekwadorskich ziaren i sprawdzą się one w parzeniu w takim urządzeniu? Nie chciałabym wydać pieniędzy na coś z czego ona nie skorzysta, a cały pomysł wydaje mi się super. Jako świadkowa nie chciałabym zaliczyć takiej wpadki, szczególnie na ślubie mojej najlepszej koleżanki. Proszę o poradę, ponieważ jest to dla mnie ogromna sprawa i strasznie zależy mi na tym, abym sprawiła Klarze trochę radości, gdy będzie odpakowywała to wielkie pudło z prezentem.

Ciekawe wpisy:

kawa-do-ekspresow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne teksty:

  • Catering wesele Poznań

    Catering wesele Poznań

    Catering na wesele Catering wesele Poznań to propozycja, z której z całą pewnością skorzysta gros osób. Ślub i wesele to wyjątkowe uroczystości w życiu każdego, więc ich przygotowanie zawsze wymaga załatwienia mnóstwa różnych formalności. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak dużą imprezę planujemy, ale niektóre kwestie trzeba załatwić bez względu na to, ilu gości zapraszamy.

  • Wódka na wesele

    Wódka na wesele

    Najlepsza wódka to ta, która jest! Wódka na wesele – odwieczny problem organizatora takich imprez. Jaką wódkę kupić? Ile jej kupić? Podliczyć budżet i ogarnąć to wszystko rozumem – oto prawdziwe trudności dla organizatorów. Zacznijmy od początku. Wódka na stole być musi, a przynajmniej być powinna, bo zawsze znajdzie się ktoś albo kilkudziesięciu „ktosi”, którzy